top of page

מסע לגיאורגיה

לגלות את "מודל המנהיגות הכוכבי"

מסע למיצוב חייך ברמה האפשרית הבאה שלהם.
טיול ג'יפים בנופים מהממים, 7 ימים מלאים, 8 לילות. הכל כלול.
מפת גיאורגיה - מסע רוחני עם מית'רה.jpg
אודות קרני
קרני צור.jpg
קרני צור - קרני היא מנחת סדנאות ומסעות וכן אסטרולוגית יחודית השואפת לחיבור אמיתי בין בני האדם לכוכבים. מפתחת את שיטת "האסטרולוגיה החדשה" ובית ספר לאסטרולוגיה הוליסטית. יוצרת הקלפים האסטרולוגיים המתורגמים ל 8 שפות, וכותבת הספרים "Stories of Ancient Astrology" ו "A Healing Journey with the Astrological Frequencies". קרני אסטרולוגית מאז שנת 2000 ומכוונת אנשים ליעודם הכוכבי. מנחה סדנאות חווייתיות בארץ ובעולם: ארה"ב, אנגליה, הולנד, איטליה, יוון, טורקיה ועוד. זהו מסעה השלישי לקוסטה-ריקה.
  • Instagram
  • Facebook Basic Black
למה לצאת למסע המשלב תכני העצמה?

בניגוד למסעות אחרים בהם המסע הוא המטרה הסופית, כאן אנו יוצאים לתהליך אשר יתחבר לחיינו ויעצים אותם, כך שמה שנקבל במסע יקפיץ את חיינו לרמות הבאות.

באמצעות סדנאות אינטראקטיביות, תהליכים אישיים וקבוצתיים נגלה את יכולות המנהיגות שלנו, נלמד לעבוד בקבוצה, ניצור את החזון שלנו ונקבל כלים אשר יעזרו לנו לשבור את תקרת הזכוכית של עצמינו ולמצב אותנו ברמה הבאה של חיינו.

 

מסע כזה הוא מתנה עבור עצמך לכל החיים. הכלים שנלמד ונטמיע בזמן המיוחד הזה ישמשו אותנו לאורך שנים.

למי מתאים המסע?

המסע מתאים לכל הגילאים כל עוד הבריאות טובה. דרגת הקושי של ההליכה קלה עד בינונית. הנהיגה מותאמת לכל נהג.

פעילות אתגרית, כמו רפטינג ואומגה, אינה חובה. מתאים לנשים וגברים אשר רוצים חוויה יחודית של נופים מדהימים, פתוחים לאנשים ולתרבות המקומית, רוצים לחוות תכנים משני-חייםבנושא המנהיגות האישית וההגשמה, מוכנים מעט להתאמץ בשטח, ופתוחים ללמידה ולעבודת צוות.

טיולי ג'יפים בגיאורגיה - עם קרני צור.png

גיאורגיה, ארץ גיזת הזהב המוזכרת כבר במיתולוגיה היוונית, היא ארץ של תרבות יין עשירה, ריקודים נועזים, תרבות קולינארית עניפה והרבה שמחת חיים. הארץ מאופיינת בנוף הררי הפראי והבתולי של הקווקז הגבוה והנמוך, עדרי צאן ובקר ומרחבים אדירים לא מיושבים. 

אנו מזמינים אותך לחוויה של פעם בחיים המשלבת מסע ג'יפים בגיאורגיה היפהפיה, עם תכנים של העצמה אישית ופיתוח יכולות המנהיגות. מסע פנימה והחוצה, עם חיבור אמיתי לטבע הפראי במיטבו. 

Image by tamo Zhizhiashvili
מה מתוכנן במסע? 

במסע שלנו נטייל בקווקז הנמוך והגבוה, כולל חבל קזבגי וחבל סוונטי עליון, מסטייה ואושגולי. יהיו לנו 7 ימי ג'יפים מלאים, כל יום נהיגה נטו של כשעתיים-שלוש בג'יפים חדישים ועצירות בפניני הטבע הקסומות של גיאורגיה. טיולים רגליים אל נופים עוצרי נשימה, פיקניקים בטבע, ביקור בכפרים אוטנטיים, אירוח אצל משפחות, רפטינג, אומגות, מבצרים וכנסיות חבויות, מופע פולקלור ועוד...

הלינה במלונות 4 כוכבים פרט ללילה אחד בו נהיה בבית הארחה מקומי פשוט אך מקסים, והמסע כולו פנסיון מלא ומפנק. הכל כלול.

כל יום נעבור סדנה של כשעה המשולבת עם המסע שלנו, ולרב תעשה בטבע עצמו או בערבים. הסדנאות ותכני ההעצמה יאפשרו לנו להכיר טוב יותר את עצמינו, לגלות את יכולות המנהיגות שלנו, לשנות ולהגביה את נקודת ההשקפה שלנו, ליצור את החזון שלנו, ללמוד כיצד להתמלא תמיד בהשראה ואופטימיות, כיצד לעבור משלב ההשראה לשלב הישום, וכמובן - ללמוד כיצד עובדים בצוות ועוד.

השילוב של המסע בנופים המדהימים ושל התכנים משני-הפרקפטיבה יוצרים חוויה בלתי נשכחת אשר נוכל לאחר מכן לצאת ממנה לאחר שינוי עמוק ומשמעותי אשר ימשיך להדהד בחיינו.

טיול ג'יפים בגיאורגיה - טיול לקבוצות עם קרני צור.jpg
מה הנהיגה בג'יפים מאפשרת?

ראשית, הנהיגה בג'יפים מאפשרת לנו כניסה למקומות שכף רגלו של האוטובוס אינה יכולה להכנס :) על מנת להתחבר לטבע הפראי, הבתולי והפחות מטוייל של גיאורגיה הנסיעה בג'יפים היא הפתרון המושלם. בנוסף, כמובן שחווית הנהיגה העצמית, העבודה בצוות עם חברי הג'יפ והקירבה הגדולה לטבע - מוסיפים כולם לחוויה ולתכני המסלול, העוסקים במנהיגות אישית וקבוצתית ופריצת תקרות הזכוכית של עצמינו.

 

הג'יפים בהם ניסע רכבים חדשים, עם מכשיר קשר, רכבים אוטומטיים - אין צורך בידע קודם וכל אחד ואחת יכולה לקחת חלק בנהיגה. לפני המסע גם נבדוק עם המשתתפים ונחלק את הצוותים, כך שאפשר להצטרף גם מבלי לנהוג בעצמך, או להצטרף עם בקשה להיות הנהג המרכזי - כל אחד לפי העדפותיו.  

 לו"ז אפשרי למסע

הגעה לטיביליסי, בירת גיאורגיה.
ביום הזה אנחנו יוצאים בטיסה בערב אל טיביליסי, מתמקמים במלון והולכים לישון היטב כדי שנקום מחר רעננים לתחילתו של המסע!

יום 1

למסע

טיביליסי - בירת גיאורגיה - טיול ג'יפים לקבוצות עם קרני צור.jpg

טביליסי, הדרך הצבאית, עמק טרוסו, גודאורי.
אחרי ארוחת הבוקר נקבל את הג'יפים ונצא צפונה לדרך הצבאית. נעצור תחילה בכנסיית ג'ווארי הצופה על מפגש הנהרות ועל מצחטה הבירה הקודמת של גיאורגיה.

משם נמשיך לדרך הצבאית בואכה קווקז עליון – נמשיך למבצר אנאנורי מהמאה ה 17 הצופה על מאגר זינוואלי נוכל לרדת אליו וטבול במימיו הנעימים.

משם לטיול אחה"צ בעמק טרוסו הגעשי והמיוחד. לעת ערב נגיע למלון שלנו בגודאורי. ארוחת ערב ולינה במלון.

יום 2

למסע

גיאורגיה דרך טרוסו - מסע לקבוצות עם קרני צור.jpg

 זריחה מכנסיית גרגטי, אגם בזלתי, שטח בעמק מיטארבי, בקוריאני.
הבוקר נצא לחוות את זריחת השמש מכנסיית גרגטי הצופה על פסגת הקזבג 5047 מטר. נמשיך לקווקז הנמוך דרך אגם בזלתי שם נעשה הפסקת קפה. נמשיך לעיר המערות אופליסצחיה ומשם לשוק של חאשורי ולעת ערב נגיע למלון המיוחד שלנו בכפר צדדי.

יום 3

למסע

זריחה מטרסי גיאורגיה - טיול לקבוצות עם קרני צור.jpg

יום אתגרי: רפטינג במטקווארי, אחלציחה, זאקרי פס, אומגה בסאירמה , כותאיסי.  
יום מיוחד אתגרי לפנינו, נתחיל את הבוקר ברפטינג על נהר המטקווארי, נמשיך בנסיעת כביש לעבר העיר אחלציחה שם נעשה סיור קצר במבצר רבאטי ובבית הכנסת המקומי. נעלה לכיוון פס זקארי ונפגוש ברועים המקומיים וגבינות אותם הם מייצרים למכירה. נמשיך בדרך נופית לעיירת המים המינרלים סאירמה שם נוכל לעשות אומגה מעל צמרות העצים. נמשיך לכותאיסי העיר השנייה בגודלה ומקום הפרלמנט בגיאורגי. 

יום 4

למסע

יום אתגרי גיאורגיה - טיול לקבוצות עם מית'רה מסעות רוחניים בעולם.jpg

נופים כפריים, שייט בקניון מרטווילי, השוק של זוגדידי, מסטייה
זהו יום מעבר לקווקז הגבוה לחבל סוונאטי המדהים. נתחיל את הבוקר בנסיעה בין כפרים וחלקות חקלאיות, נעצור לשייט בקניון מרטווילי וגם נסייר רגלית בין מפלי המים. נמשיך לזוגדידי ונבקר בשוק המקומי עם הריחות, הצבעים ובעלי המלאכה השונים. נמשיך לסכר האנגורי ונשמע את סיפורו. נתחיל לעלות לחבל סוונאטי ונעצור לתצפיות נוף וקפה על הדרך מול הרים נישאים שבתחילת הקיץ עדיין עוטים לבן. נגיע למסטייה נאכל ארוחת ערב בגסטהאוס שלנו ונצא לאחד מבתי הקפה ליהנות משתיה קרה או חמה ומוסיקה מקומית משובחת בהופעה חייה. לינה מסטייה

יום 5

למסע

גיאורגיה - זוגידי מסע עם קרני צור.jpg

אגמי קוראלדי, הכפר אושגולי בקצה העולם בו הזמן עצר מלכת.
את הבוקר נתחיל ביום שטח מיוחד לתוך עומק ההרים הנישאים של הקווקז אל שלושת אגמי קוראלדי. אגמים חבויים שההרים משתקפים בבועתם הכחולה של המים. נסייר רגלית בין האגמים, נשאף אוויר הרים ונחזור למסטייה לארוחת צהרים וסיור קצר בין מגדליה המיוחדים.

נמשיך לאושגולי הכפר המיושב הגבוה בגיאורגיה 2200 מטר בו גם הזמן עצר מלכת. נופים מדהימים ילוו אותנו בדרכנו לכפר ולעת אחה"צ נגיע אליו ונצא לסיור רגלי בין בתי האבן  המקומית -הציפחה. ארוחת ערב ולינה בגסטהאוס ביתי פשוט אך נעים.

יום 6

למסע

אושגולי גיאורגיה - מסע לקבוצות עם קרני צור.jpg

 יום שטח נופי בפס הרים מיוחד וחזרה לכותאיסי.
למשכימי קום סיור התעוררות רגלי באושגולי.  זהו יום מיוחד בנוף אלפיני, בין פריחות מרהיבות, פסגות הרים מושלגות והרבה שקט עוצר נשימה. נעצור בדרך לקפה על הנוף ונעשה פיקניק בחיק הטבע. לקראת אחה"צ נגיע לכותאיסי נערוך סיור או בשוק או בבית הכנסת לפי שעת ההגעה. נתארגן במלון ונצא לאכול ערב באחת ממסעדות העיר. לאחר מכן נוכל לסייר בפארק או ללכת לישון. לינה בכותאיסי.

יום 7

למסע

אושוגלי - גיאורגיה - מסע עם קרני צור.jpg

טביליסי: סיור בעיר העתיקה וארוחת ערב עם מופע פולקלור לסיום הטיול.
נצא לדרך לכיוון טביליסי – נעצור בדרך בשוק הקרמיקה ועבודות העץ הגיאורגיות. נמשיך לטבילסי ונערוך סיור רגלי בעיר העתיקה: נעלה ברכבל לפסל של אמא גיאורגיה, נרד למפל הנסתר ולמרחצאות העיר, בית הכנסת וגשר השלום. נעשה שייט על המטקוורי ונצא לארוחת ערב עם מופע פולקלור לסיום הטיול. 

יום 8

למסע

מופע פולקלור גיאורגיה - מסע לקבוצות בעולם עם קרני צור.jpg

 מידע כללי

מיקום: גיאורגיה היא מדינה באירואסיה, לחופו המזרחי של הים השחור, בקווקז. למדינה גבולות עם רוסיה מצפון, עם אזרבייג'ן במזרח, עם ארמניה וטורקיה בדרום, ובמערבה הים השחור. גאורגיה היא חלק חשוב ממדינות הקווקז, והעם הגאורגי הוא קבוצה אתנית קווקזית.


מטבע: המטבע הרשמי הוא לארי גיאורגי

מזג אוויר: גיאורגיה היא יעד לכל השנה. בתור מדינה יחסית קטנה, מזג האוויר בגאורגיה מגוון מאוד, כשהרי הקווקז והים השחור משחקים בו תפקיד. לכל עונה יש יתרונות משלה. האביב מתון ושטוף שמש, עם כמה ימים גשומים באפריל. הקיץ חם, בעיקר בבירה. הסתיו דומה לאביב, אבל מעט יותר קר, בזמן שהחורף מושלג ברוב המקומות מלבד טביליסי. 

טביליסי גיאורגיה עם קרני צרו.jpg

עלות המסע כוללת:

  • טיסות כולל מיסים והיטלי דלק.

  • לינה לאדם בחדר זוגי, לילה אחד בבית הארחה פשוט, ושאר הלילות במלונות ארבעה כוכבים.

  • אירוח פנסיון מלא ומפנק. ארוחות בוקר בבתי המלון, ארוחות צהרים בשטח. ארוחות ערב בבתי המלון או במסעדות מקומיות. מים מינרלים, ערכת קפה ועוד צ'ופרים והפתעות כלולים בעלות.

  • 7 ימים בג'יפים חדישים ודלק. הג'יפים הינם מסוג טויוטה פוראנר / לאנד קרוזר, אוטומטים משולבים 4x4. מכשיר קשר בכל רכב.

  • כל הטיולים, השמורות והפעילויות המוזכרים כאן. כולל כניסות לאתרים, שיט, אומגה, סדנת בישול גיאודזית, מופע פולקלור, מסעדות מקומיות, אירוח אצל משפחות ועוד.

  • צוות של שלושה מדריכים מישראל ומדריך מקומי. 

  • הסעות מן ואל שדה התעופה. 

עלות המסע לא כוללת:

משקאות והוצאות אישיות.
ביטוח נסיעות ומטען אישי - חובה לעשות עם ההרשמה, ביטוח המתאים לאופי הטיול: טיול אקסטרים כולל חילוץ והצלה והרחבה לקורונה.
בדיקת קורונה לפני היציאה מן הארץ ולפני היציאה מגיאורגיה (הבדיקה תעשה במרוכז על ידי איש מעבדה שיגיע עד אלינו).
הוצאות אישיות (אלכוהול בארוחות, מזכרות וכד').
פקדון 200 דולר לג'יפ במזומן לחברת ההשכרה. (יוחזר במידה ואין נזק לרכב).
טיפים לנותני השירותים בסך 30$ אשר יאספו בתחילת הטיול וינתנו במרוכז.
כל הוצאה שאינה מופיעה בסעיף "המחיר כולל".

2.png
פרטים נוספים עבור מסע לגיאורגיה

קורונה וכו':
גיאורגיה נפתחה מחדש למבקרים. נכון להיום מחוסנים אינם צריכים בדיקת קורונה בכניסה לגיאורגיה. מחלימים או לא מחוסנים חייבים בבדיקת קורונה שלילית 72 שעות לפני הטיסה לגיאורגיה. כמו כן חייבים לבדיקה נוספת להוראת השלטונות עד 72 שעות מרגע הנחיתה בגיאורגיה.
כולם מחויבים במילוי טופס בקשה לכניסה לגיאורגיה עד 48 שעות לפני הטיסה. 
 
הוראות הקורונה יכולות להשתנות בהתאם למצב במדינת היעד ובישראל ובהחלטת הרשויות. יש להתעדכן לפני היציאה.
במקרה של שמים סגורים יוצע תאריך אחר או יעד אחר וראוי .


שימו לב:

ביטוח נסיעות - חובה לעשות. ביטוח הנסיעות מוודא לא רק שאתם מכוסים במהלך הטיול - אלא גם את ביטול הטיול מצדכם במקרה של מחלה/קורונה/סיבות אישיות שלכם או של בן משפחה.

מסלול 


הטיול לגיאורגיה הינו טיול לעומק השטח, ייתכנו שינויים במסלול ובלוחות הזמנים כתוצאה ממזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תנאי דרך, התקדמות הקבוצה או לפי החלטת המדריך בשטח לטובת המטיילים והתנהלות הטיול.

הג'יפים

הג'יפים המשמשים את טיולי השטח בארצות השונות נשכרים מחברות השכרה מקומיות. ומבוטחים ע"י חברות ביטוח מקומיות. חוזה השכירות ייחתם ישירות בין המטיילים לבין  חברת ההשכרה המקומית
בעת קבלת הגיפים יש להפקיד 200 דולר מזומן לפיקדון לחברת ההשכרה/לסוכנת המקומית. הסכום מוחזר בהחזרת הרכב במידה ולא היה נזק לרכב.
על הנהגים בטיול חלה חובה לנהוג לפי חוקי הנהיגה בגיאורגיה ולפי הוראות המדריך בשטח. במידה שמטייל/ת לא יפעלו לפי נהלים אלו, המדריכים שומרים לעצמם את הזכות למנוע ממטייל/ת לנהוג את הרכב במהלך הטיול.
בטיול ג'יפים לגיאורגיה צריך להצטייד ברישיון נהיגה בינלאומי.
רק נהגים מעל גיל 21 מורשים לנהוג בג'יפ.
בטיול ג'יפים לגיאורגיה, ביטוח הרכב אינו מכסה נזקים לשמשות, צמיגים ומרכב תחתון. ניתן להרחיב את הביטוח ולרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית במקרה של נזקים אחרים המוכרים בפוליסת הביטוח.

המסע עוצב בקפידה מתוך הרבה נסיון ואהבה
ועם שיתוף פעולה עם מומחים מגיאורגיה

מעוניינים להזמין מסע?
יש לכם שאלות?

צרו איתנו קשר לקבלת כל הפרטים, נשמח לענות על כל שאלה. 

קרני צור: 054-4777279

מפת גיאורגיה - מסע רוחני עם מית'רה.jpg
bottom of page