top of page

מסע לגואטמלה
בעקבות הפירמידות של תרבות המאיה
4-17.1.2025
ההרשמה נפתחה - 6 מקומות ראשונים מוזלים!

14 ימים, חצי פנסיון, בתנאים מעולים
להתחבר לעולם העתיק, העשיר והמסתורי של תרבות המאיה
ביקור בפירמידות, במקדשים ובטבע המרהיב
מפגש חי עם ידע הקדמונים
מסע אל ארץ השמש והירח
,
עם הנחיה רוחנית י
חודית של קרני צור ונירית שפירא
 
ההרשמה נפתחה עכשיו
שריינו כעת את מקומכם במחיר המוזל
על ידי תשלום המקדמה
תרבות המאיה מתעוררת לחיים
המאיה היא התרבות האידנאינית העשירה אשר התקיימה במהלך 3000 שנים במרכז אמריקה.
תרבות זו ידועה בעושר האגדות והאמונות שלה, בלוח השנה היחודי שלה, בקשר שלה לאמא אדמה וליקום וכמובן בשרידים אשר נשארו מתרבות יחודית זו - הפירמידות המדורגות המעטרות את גואטמלה ומרכז אמריקה עד היום, עם סימן שאלה גדול בקשר ליכולות הבניה המרשימות אשר יצרו אותן והטקסים והתהליכי עבורם שימשו.

גואטמלה היא אחד המקומות היחידים בעולם בהם ניתן לא רק לראות את שרידיהן המרשימים של פירמידות בני המאיה, אלא למעשה את התושבים אשר חיים שם היום אשר משמרים את התרבות - באמונותיהם, לבושם, האגדות והטקסים אותם הם מקיימים.

מוזמנים למסע אחרונית בזמן ולמפגש עם כוחות הטבע, האלים והקוסמוס - במלא תפארתו.

במסענו נבקר במקומות הקדושים לתרבות המאיה, נכיר את האגדות והמנהגים אשר יתעוררו לחיים, ינערוך טקסים ומדיטציות, נפגוש שמאנים מקומיים, נכיר את המנהגים ואת האנשים, ונקבל מכל זה ערך אמיתי לחיינו היום.

 
למה לצאת למסע המשלב תכנים רוחניים וטקסים?

מית'רה חורטת על דיגלה את המושג "מסע רוחני", והכוונה היא שאיננו הולכים רק כדי לצפות באתרים, אלא ממש להתחבר לאנרגיה המצויה בהם.

גואטמלה המשמרת את תרבות האינדיאנים של המאיה, ואף קודמיהם, היא ארץ יחודית ביותר, בה לא נרצה לעבור כמו תייר חולף, אלא לעשות תהליכים יחודיים אשר יצליחו לפתוח בפנינו את דלת הקסמים אל התרבות העשירה והיחודית...

בניגוד לטיולים אחרים, בהם מסמנים "וי" על המקומות בהם עברנו ועוברים לאתר הבא, במסע רוחני אנחנו לוקחים את הזמן להתחבר לעוצמות האנרגטיות של כל מקום במדיטציה, טקס, תהליך אישי או קבוצתי.

במסע נלמד להאט את הקצב, לראות ולהרגיש דברים שהתייר הממהר לא רואה וחווה... במסע נעבור תהליכים משמעותיים עם עצמנו ועם הקבוצה, ונעבור תהליכים פותחים ומשני-חיים. כך החוויה של הטיול הופכת למשהו שנשאר כל החיים איתנו.

החיבור והשינוי שנעבור במסע הזה יהיה אמיתי ועוצמתי.
 

בסיום המסע נצא מחוזקים, פתוחים ואנרגטיים יותר. נדע כיצד להתחבר לעוצמות גדולות המקפיצות אותנו קדימה - מתוך חיבור אמיתי לעצמנו ולכוחות הטבע שסביבינו.


בניגוד למסעות אחרים בהם המסע הוא המטרה הסופית, כאן אנו יוצאים לתהליך אשר יתחבר לחיינו ויעצים אותם, כך שמה שנקבל במסע יקפיץ את חיינו לרמות הבאות.

pyramid-5408477_1280.jpg
על המנחות:

קרני צור

בעלת תואר ראשון בארכיאולוגיה ותואר שני במדעי הדתות.

כתבה ספר על אסטרולוגיה בתרבויות העולם העתיק.

ספריה וקלפיה תורגמו ל 8 שפות ונמכרים ברחבי העולם.

קרני היא אסטרולוגית ומנחת סדנאות ומסעות חווייתיים ברחבי העולם, עם דגש על התפתחות אישית ורוחנית.   קרני היא גם הילרית ומתקשרת.

מתמחה בהנחיית קבוצות מזה למעלה מ 20 שנים, במגוון כלים ודרכים: תהליכים אישיים וקבוצתיים, מדיטציה, כתיבה, סיפור סיפורים, תנועה, תהליכים מרפאים ועוד

בעלת נסיון של 11 שנים בהפקת והנחיית מסעות ברחבי העולם: קוסטה ריקה, פרו, ארה"ב, אנגליה, הולנד, איטליה, יוון, טורקיה, מקדוניה, אוגנדה ועוד.

בעלים ומנהלת של מסעות מית'רה.

www.z-astrology.co.il

קרני צור.jpg
נירית שפירא.jpeg

נירית שפירא

שמי נירית שפירא ואני מנטורית להתפתחות תודעה, לריפוי ולהגשמה.
עובדת עם 'תודעת אור' שהיא שילוב של טכניקות מעצבות תודעה ובראשן טכניקת איזון חיים. עוסקת בתיכנות מחודש של ה'מחשב האנושי' ליצירת מציאות רצויה - זיהוי ושיחרור חסמים ויצירת אפשרויות חדשות בכל המימדים.

מפיקה את ריטריט הנשים שאקטי בי.
מובילה סדנאות התגלות בארץ ובעולם.
יוצרת אלבום 'הפיה הכחולה- קול החלקים המיוחדים'.
בעבר ממובילות התנועה למען חופש בחירה בלידה.
ממקימות דיאדה - בית מלידה להורים ולילדים ומנהלת תחום ילדים,
עיתונאית ובימאית קולנוע.

מטרתי לאפשר לא.נשים רבים ככל האפשר לחבור אל מקורות העוצמה וליהנות מחיים שהם אוהבים ושאוהבים אותם. יחד בוחרים 'פשוט לאהוב'.

לו"ז המסע

מסע לגווטמאלה

יום 1 למסע -
4.1, יום שבת
ברוכים הבאים לגואטמלה

את היום הזה נבלה בטיסה מישראל, קונקשן מהיר במדריד והגעה אל גוטמאלה סיטי. שם נאכל ארוחת ערב במלון שלנו וניטען לקראת תחילת המסע...

 

QuiriguaStela1.jpg

יום 2 למסע -
5.1, יום ראשון

קיריגוואה, ליווינגסטון

לאחר ארוחת הבקר ניסע לליווינגסטון ובדרך נבקר באתר הארכיאולוגי הנמצא בלב יער עשיר והינו מן העתיקים בתקופת המאיה הקלאסית. האתר מפורסם בזכות עמודי האבן  הגדולים והמרשימים שבו, המכילים תגליפים מהמרהיבים ביותר בעולם המאיה.

משם נמשיך לעיירת הנמל פוארטו בריוס ונשוט לעייריה ליווינגסטון שבקאריביים, שהיתה בעבר עיר הנמל הראשית של גוואטמלה.  ייחודה של עיירה זו נודע בקהיליה האפרו–קאריבית שלה המכונה גריפונה, צאצאיהם של המעטים אשר נמלטו מסחר העבדים בין אפריקה לעולם החדש. בני הגאריפונה שומרים על שפתם הייחודית וכאשר נסתובב במרכז הקטן של העיירה, נוכל לחוש באווירת 'ג'מייקה-סטייל'.

לפנות ערב ניפגש עם בנות הגאריפונה אשר ילמדו אותנו על אחד מחלקי הגוף המרכזיים עבורן; האגן. ריקוד האגן נחשב כאן לסמל מרכזי בטקסי הנשיות המיוחדים. נחווה איתן שיעור ריקוד ותנועה כאשר הן תלמדנה אותנו את ריקודן.

 

מסע לגואטמלה

יום 3 למסע -
6.1, יום שני
חוף הים הקאריבי

יום להנאה ורגיעה בחוף הלבן, Playa Blanca. היום נבקר גם ב - Siete Altares , שהוכרז כאתר מורשת היסטורי ב-981 , מקום שמורכב מ-7 בריכות בצבע תכלת שזורמות לים הקאריבי.

מסע נשים לגואטמלה

יום 4 למסע -
7.1, יום שלישי

הנהר המתוק, מצודת קאסטיו דה סאן פיליפה דה לארה, פלורס

לאחר ארוחת הבוקר נשוט בריו דולסה (הנהר המתוק) העשיר בצמחיה ובעופות מים עד לתצפית למצודת קאסטיו דה סאן פיליפה דה לארה, שנבנתה ע"י ממשלות ספרד הקולוניאליות כדי למנוע כניסת  שודדי ים מהקאריביים לאגם איזבל, ממנו יוצא הנהר שנחשב בעבר לאיזור שייט עיקרי. נבקר בקואופרטיב אק. טנמיט  שהינו ארגון התומך בכפרי הקאריביים ונמצא בריו דולסה. הארגון נוסד בשנת 1992, למען קידום החינוך הבריאות ופיתוח הזדמנויות עתידיות עבור ילידי האיזור, בני שבט המאיה קיקצ'י, בתחום הסביבתי-החברתי-התרבותי ואפליה מינית.

משם, ניסע לפלורס שבמחוז פטאן אשר בקרבתה בעיר המאיה המלכותית – טיקאל הנחשבת  לאתר ההיסטורי הגדול והעוצמתי ביותר בעולם המאיה.

tikal-889762_1920.jpg

יום 5 למסע -
8.1, יום רביעי
טיקאל

הבוקר נצא לסיור בטיקאל, אחת מגולת הכותרת של מסעינו.

הביקור יכלול סיור בכיכרות החשובות בקומפלקס הבניינים.

בין השנים 200  לפני הספירה ל - 200 לאחר הספירה הקימו אדריכלי המאיה בכל איזור צפון פטאן, מקדשים רחבים ונמוכים בעלי גרמי מדרגות רחבים המובילים אל אגפיהם השונים שקירותיהם מצופים במסכות אבן בדמותם של אלי המאיה ששוכללו אל תוך האבן עצמה והודבקו אליה בטיח שהוכן מאבקת אבן סיד שרופה . המצודה הצפונית מכילה למעלה מ- 100 מקדשי אבן שנבנו על פלטפורמות אבן ענקיות. קירות המקדשים הקדומים יותר עוטרו בציורים שכויירו וצויירו על הטיח עצמו ומסכות ענק המודבקות על גרמי המדרגות הרחבים ששמשו פלטפורמות לטקסי הפולחן של שליטי המאיה והמסכות סימנו קשרים מיתולוגיים ברורים. במשך מאות השנים המצודה הצפונית הורחבה והוגדלה והפכה מאסיבית יותר. המקדשים הוגבהו והפכו למחוזות נפרדים רחוקים ובלתי נגישים והם ששלטו בנוף של טיקאל. מרכז המצודה הצפונית שימש לקבורתם של שליטי המאיה שנקברו בחדרי קבורה מיוחדים שקירותיהם עוטרו בציורים והכילו אוצרות קבורה כגון פריטי קרמיקה אלגנטיים, קישוטים מאבן ג'ייד, עצם, צדפים, אבני לבה שחורות ופנינים. תוכלו להנות גם ממראות היער המקיף את העיר על חיות הבר השוכנות בו ובהן מאות ציפורים אקזוטיות.

 

מסע רוחני לגואטמלה.jpg

יום 6 למסע -
9.1, יום חמישי

צ'יצ'יקסטנאנגו

מוקדם בבוקר נטוס לגוואטמלה סיטי ומשם נמשיך אל צ'יצ'יקסטנאנגו, מרכז שבט המאיה קיצ'ה המפורסמת בשוק הפתוח הססגוני והציורי שלה, בו מתנהל בו מסחר של ירקות, פירות, פרחים, דגנים, חיות, טקסטיל וחפצי אומנות. מהשוק נמשיך לבית הקברות של העיר, האופייני לתרבות הגוואטמלית, המאמינה בחיים שלאחר המוות ובגלגול נשמות. המקום הפך לאתר תיירותי לנוכח צבעוניותם של הקברים. נבקר בכנסיית סנטו תומאס המפורסמת בזכות התפילות  לאלוהי המאיה הקדמונים והפולחנים המסורתיים שמקיימים בה בני שבטה קיצ'ה. נמשיך לפסקואל אבאך, המזבח עם פסל האל שעל שמו נקרא. המזבח הנמצא על ראש הר טוראך, "ההר המקודש" - אתר פולחני היסטורי מהחשובים ביותר במסורת המאיה, שעד היום באים אליו שמאנים מכל רחבי גוואטמלה לחניכה בטקסים ובפולחנים.

נסיים את היום עם טקס שמאני מיוחד שתערוך שמאנית שהיא דור שלישי לשושלת שמאנית, אשר תברך כל אחד ואחת מאיתנו באופן אישי.

 

גווטמאלה.jpeg

יום 7 למסע -
10.1, יום שישי

הר געש צ'יקבאל והלגונה המקודשת ומעיינות מרפא

היום נצא אל להר הגעש צ'יקאבאל המיתולוגי וללגונה הקדושה שבלועו, הנחשבת על פי מסורת המאיה למרכז היקום כולו והינה מקום מושלם לעריכת טקס מסורתי של המאיה עם שמאן מקומי שיערוך עבורינו את טקס החופה של הלגונה המיסטית.

מרבית העלייה להר הגעש הינה ברכב מיוחד בעל עבירות מתאימה למקום.

 

לאחר הטקס נהנה מן המעיינות החמים פואנטס ג'אורג'אס שעל פי האמונה הינם בעלי סגולות רפואיות.

 

גווטמאלה

יום 8 למסע -
11.1, יום שבת

שווקים ססגוניים וסל של ירקות

היום נסייר בשווקים הססגוניים שמציע גווטמאלה ונהנה ממפגש עם התושבים המקומיים.

 

אחרי הצהריים נבקר בסוניל שהינו אחד כפרים היפים ביותר בגוואטמלה הנטוע בלב עמק ירוק ועשיר למרגלות צוקים תלולים המהווים חלק מהר הגעש המיתמר מעליו.

 

משם נמשיך לעיר החקלאית אלמולונגה הידועה בכינוייה סל הירקות של יבשת אמריקה ,לאור שפע היבולים בהם ניחנה ונבקר בשוק הירקות  הססגוני והעשיר שבה. בערב נמשיך אל אגם אטיטלאן הנחשב לאחד האגמים היפים בעולם.

 

מסע נשי לגוטמאלה - אגם אטיטלאן

יום 9 למסע -
12.1, יום ראשון
אגם אטיטלאן

הבוקר נשוט בספינה לסנטיאגו-אטיטלאן שעל גדות של אחד האגמים היפים בעולם – אגם אטיטלאן שנוצר מקלדרה (תוצאה של מפולת הר געש) ומוקף בשלושה הרי געש מרשימים: סאן פדרו, אטיטלאן וטומילאן וב - 12 כפרי מאיה . סנטיאגו אטיטלאן התפרסמה גם בפולחנו של האל מקסימון הנערץ ע"י תושביה. בסנטיאגו ניתן למצוא מגוון רחב של חפצי אומנות, אריגים צבעוניים, תגליפי עץ וציורים בסגנון הנאיבי. נבקר בכפר המאיה  צוטוהיל סאן חואן לה לגונה הציורי שלחוף אגם אטיטלאן, בו נמצא את המסורות והמנהגים שלו התלבושות והצבעים המיוחדים רק לו, ובו גם בנקר את קואופרטיב המרפאות, המנוהל ע"י המיילדות בכפר שילמדו אותנו על שיטות הרפוי העתיקות של בני המאיה. ביקור מעניין בו נלמד איך נשות הכפר תורמות לרפואה, ליילודה ולתינוקות בכפר.


לסיום, נגיע לסאן אנטוניו פאלופו , עוד אחת מעיירות המאיה שלחוף אגם אטיטלאן.

 

קיסימקה.jpeg

יום 10 למסע -
13.1, יום שני
איקסמקה -בירתה הראשונה של המאיה

בבוקר זמן לסדנה מיוחדת בהנחיית קרני ונירית, עם שפת אגם אטילאן.

לאחר מכן נצא לכוון אנטיגוואה. בדרך נבקר באתר הארכיאולוגי והמורשת הלאומי אקסימקה  Iximché הסמוך לעיר טקפן  שהייתה בירתה לשעבר של המאיה.

 

האתר כולל מספר מקדשים בצורת פירמידה , ארמונות ואולמות נשפים בסגנון מסו -אמריקני, ושם נצפה בטקס פולחני של המאיה.

 

משם נמשיך לאנטיגוואה.

מסע נשי לגואטמלה

יום 11 למסע -
14.1, יום שלישי
אנטיגווה

הבוקר נערוך סיור בעיר אנטיגווה שמחזירה את המבקר לאחור בזמן. רחובותיה מרוצפי אבן ושיחי בוגנויליה בוקעים מבין החורבות, חזיתות הבתים הצבועות פסטל תחת גגות הטרה-קוטה, גנים ציבוריים עשירים,  מעיינות ונוף דרמטי הנוצר מהיותה מוקפת בשלושה הרי הגעש - אגואה, פואגו ואקאטנאנגו. לכן אנטיגווה נחשבת אחת הערים הקולוניאליות היפות ביותר באמריקה ונשוא הצהרת יונסקו כאתר היסטורי תרבותי של האנושות. נתחיל בביקור במרכז ההסטורי של אנטיגוואה החל  מהכיכר המרכזית ובהמשך ביקור בכל המונומנטים של העיר, כולל: מנזר לה מרסד, הריסות הקתדרלה ומוזיאון סן פרנסיסקו. משם נמשיך בביקור במרכז התרבות "לה אזוטאה" ולביקור במוזיאון המוסיקה המסורתית של שבט המאיה – קאסה קוחום.

משם נמשיך לסיור אוכל וסדנת בישול אוכל גוואטמאלי  אותנטי באנטיגווה. במסגרת הסיור נבקר בשוק מקומי, נבחר את מרכיבי הארוחה ונטעם מהפירות האקזוטיים,  הירקות ועשבי התיבול. בסדנת הבישול שלכן שתערך לאחר מכן נגלה את הטעמים הייחודיים של הבישול המקומי תוך למידה על דרכי החיים ונתנסה ביצירת מגוון של מנות גואטמליות טיפוסיות ומסורתיות  כגון טמאל, פפיאן וצ'ילי רייאנו.

 

 

 

גווטמאלה מסע נשים.jpg

יום 12 למסע -
15.1, יום רביעי
כפרים ותהליכי סיום

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור במספר כפרים הסובבים את אנטיגוואה. נתחיל בביקור בסיאודד ויאחה בה נחזה בכנסייה המרשימה המעוטרת בחזית שלה. העיר שנוסדה ב-1527, נחרבה 14 שנים לאחר מכן בהתפרצות של הר הגעש אגואה ששיחרר שטף אדיר של מים שהיו כלואים במכתש שלו. המים הציפו את העיר עם טונות של סלעים ובוץ.

 

סאן אנטוניו אגואסקליאנטס הינה עיירה קטנה המפורסמת בזכות עבודות הטקסטיל הססגוניות של נשות העיר המתהדרות בלבוש מסורתי ,צבעוני ואיכותי ביותר. טווית הצמר ע"י נשות העיר נעשית בשיטות המסורתיות העתיקות.

 

משם נעבור לסאן חואן אל אוביספו שלמרגלות הר הגעש אגואה שם נראה את הטירה של הבישופ הראשון של אוביספו והכנסייה בסגנון הבארוק.

אחרי הצהריים יוקדשו לתהליכי הסיום והסגירה שלנו.

 

 

 

מסע נשים גווטמאלה.jpg

יום 13 למסע -
16.1, יום חמישי
גווטמאלה סיטי

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לסיור בגואטמלה סיטי הנחשבת כעיר הגדולה ביותר במרכז אמריקה, לגוטאמלה סיטי הסטוריה עשירה המגיעה עד לתרבות המאיה העתיקה ששרידיה שמורים היטב במוזיאונים בעיר. שימור התרבות ומסורות המאיה ומנהגיה מקודמים היטב באמצעות מוסדות העיר המרכזיים והמוזיאונים. במהלך הסיור נבקר בבית הקונגרס, בארמון הנשיאות ובקתדרלה. אח"כ נמשיך למוזיאון  Ixchel Del Traje Indígena שבו מוצגות תערוכת של ציורים, אריגים ותלבושות אותנטיות של אנשי המאיה, ילידי גווטאמלה. נמשיך לביקור במוזיאון לארכיאולוגיה ואתנולוגיה שנחשב כמוזיאון הלאומי של גווטמאלה ומוקדש כולו לשימור ומחקר של הארכיאולוגיה והאתנולוגיה של תרבות המאיה ומנהגיה.

משם נמשיך לשדה התעופה בגוואטמלה סיטי לטיסתנו חזרה הביתה.

שימו לב - ישנה אפשרות לשלב מסע זה עם מסע לקוסטה לקוסטה ריקה הקרובה שמתחיל ב  - 22.1. שאלו אותנו לכל הפרטים!!

 

טיול לגווטמאלה.jpg

יום 14 למסע -
17.1, יום שישי
חזרה הביתה

את היום הזה למעשה אנחנו מבלים כבר על המטוס בדרך הביתה. זה הזמן להיפרד אחת מן השניה לשלום בידיעה שנשמור על קשר, ולהתחיל את המסע הבא שהוא שארית חיינו...

שימו לב שבשל הפרשי השעות נצא לדרכנו ב 16.1, אולם נגיע לארץ ב 17.1 22:45 שעון ישראל.

 

כן, אני רוצה להצטרף!
מה עכשיו?

המסע בדרגת קושי קלה עד בינונית ומתאים לכל אחת, בכל גיל :)

עלות המסע:

מחיר הנחה מיוחד ל 6 הנרשמים הראשונים -  $5800 לאדם בחדר זוגי.

מחיר לנרשמות עד 1.7 - $5990 לאדם בחדר זוגי.

מחיר לנרשמות לאחר ה 1.7 - $6200  לאדם בחדר זוגי.

תוספת $910 לאדם בחדר סינגל.

ניתן להרשם לבד ונצוות אותך לשותפ/ה בחדר.

 

שריינ/י את מקומך במסע ואת המחיר המוזל על ידי תשלום של 800 ש"ח היורדים מסכום המסע הכולל.

את יתרת התשלום אפשר להתחיל לשלם רק ב 1.10

אפשר לחלק עד ל 3 תשלומים ללא ריבית בכרטיס אשראי או העברה בנקאית ועד 10 תשלומים במסגרת תכנית הקרדיט שלכם.

עלות המסע כוללת:

טיסות לגווטמאלה

טיסת פנים

לינה במלונות איכותיים ברמה 4  כוכבים 

10 ימים חצי פנסיון: ארוחת בוקר וערב טובות.

3 ימים פנסיון מלא: 3 ימים בהם ארוחת הצהריים כלולה אף היא.

כל הפעילויות המוזכרות כאן, וכל הכניסות לאתרים.

אוטובוס תיירים באיכות מעולה.

טקסים אוטנטיים.

תהליכים מחברי מימדים ומשני חיים.

 

 

עלות המסע לא כוללת:

ביטוח נסיעות - חובה לעשות עם ההרשמה.

ארוחת צהריים (ינתן זמן ומקום בכל יום לארוחת הצהריים שאינה כלולה במחיר).

הוצאות אישיות מעבר למה שמצוין למעלה.
טיפים לנותני השירותים בסך 120$ אשר יאספו בתחילת הטיול וינתנו במרוכז.

שימו לב -

ישנה אפשרות לשלב מסע זה עם מסע לקוסטה לקוסטה ריקה הקרובה שמתחיל ב  - 22.1.

שאלו אותנו לכל הפרטים!!


מדיניות ביטולים:

במידה והמסע לא יוכל להתקיים בזמן (מלחמה/קורונה/כוח עליון/שמיים סגורים) יקבע מועד חליפי הקרוב והטוב ביותר האפשרי.

דמי ההרשמה לא מוחזרים במקרה של ביטול מצד הלקוח.
ביטול השתתפות בין ה 1.11 ל 1.12  יחייב ב 1650$ דמי ביטול בנוסף לדמי ההרשמה.
ביטול השתתפות לאחר ה 1.12 יחייב במלוא דמי המסע.

למרות האמור לעיל - ניתן במקום לבטל, להעביר את הזכות למסע לאדם אחר, בתוספת קנס של 400$

שימו לב:

ביטוח נסיעות - חובה לעשות מיד עם ההרשמה ביטוח נסיעות. ביטוח הנסיעות מוודא לא רק שאתם מכוסים במהלך הטיול - אלא גם את ביטול הטיול מצדכם במקרה של מחלה/קורונה/סיבות אישיות שלכם או של בן משפחה. עשו את הביטוח מיד עם ההרשמה כדי למנוע הרבה עגמת נפש במידה ותצטרכו לבטל את הטיול מסיבה כלשהי. מומלץ ביטוח הראל/פספורט, כולל הרחבה לענייני קורונה.


סה"כ המסע - 14 ימים, 12 לילות.
יתכנו שינויים קלים בתכנית המסע, תמיד לטובת המשתתפים ובהתאם לתנאים בשטח.

ההרשמה נפתחה עכשיו
שריינו כעת את מקומכם במחיר המוזל
על ידי תשלום המקדמה

המסע עוצב בקפידה מתוך הרבה נסיון ואהבה

מעוניינ/ת להצטרף למסע?
יש לך שאלות?

צרו איתנו קשר לקבלת כל הפרטים, נשמח לענות על כל שאלה:

קרני 054-4777279

השאירי פרטים ונחזור אליך

תודה שפנית. ניצור איתך קשר בהקדם

2.png
bottom of page