top of page

מסע ליוון

 " להתחבר למעיין ההשראה ולתדרי הכוכבים"

שער לשינוי משמעותי בחיים עם האסטרולוגית קרני צור
חופשה וסדנה באי היפה סימי שביוון 
סימי מפה.png
אודות קרני
קרני צור.jpg
קרני צור - קרני היא מנחת סדנאות ומסעות וכן אסטרולוגית יחודית השואפת לחיבור אמיתי בין בני האדם לכוכבים. מפתחת את שיטת "האסטרולוגיה החדשה" ובית ספר לאסטרולוגיה הוליסטית. יוצרת הקלפים האסטרולוגיים המתורגמים ל 8 שפות, וכותבת הספרים "Stories of Ancient Astrology" ו "A Healing Journey with the Astrological Frequencies". קרני אסטרולוגית מאז שנת 2000 ומכוונת אנשים ליעודם הכוכבי. מנחה סדנאות חווייתיות בארץ ובעולם: ארה"ב, אנגליה, הולנד, איטליה, יוון, טורקיה ועוד.
  • Instagram
  • Facebook Basic Black
Image by Alex Blăjan

יוון היא המקום בו הקסם של הים מלטף, המיתולוגיה מתעוררת לחיים והכוכבים מדברים איתנו. האי סימי ידוע כאי היפה ביוון, עם בתיו הצבעוניים וחופיו הצלולים, והוא מאפשר חוויה מיוחדת של רגיעה והתחברות להשראה ולאינטואיציה.

קרני צור מכינה עבורכם מסע בלתי נשכח, שיחבר אתכם לתדרי הכוכבים ולמעין ההשראה וישלב חוויה חושית בלתי נשכחת ותהליכים מעמיקים במגוון אמצעים: שיחה, מדיטציה, תנועה, כתיבה, ציור ועוד.

 

Image by Gaddafi Rusli

 לו"ז המסע

רודוס

ההגעה אל סימי נעשית בשיט מרודוס. כך שביום זה נצא בטיסה מישראל לרודוס (כשעה טיסה). נגיע אל מלון קטן ופשוט אך ביתי ומקסים בלב-ליבה של העיר העתיקה והשוק של רודוס. מן המיקום המצויין הזה נצא לסיור מונחה בעיר העתיקה והיפה והנמל של רודוס ומשם נתפזר לשוטט באופן עצמאי ברחובותיה היפהפיים ושווקיה הצבעוניים של רודוס, במרחק פסיעות מן המלון שלנו. בערב נוכל לסעוד במגוון המסעדות שמסביבנו ונתכנס למפגש הראשון של הקבוצה שלנו, להיכרות אחד עם השני ועם השבוע שלפנינו.

יום 1

למסע

Image by LA khai-way

הגעה אל סימי

לאחר ארוחת בוקר במלון נצא לשיט בן כשעה וחצי אל האי סימי. האי היפה ביוון, אשר לו צורת דרקון. נגיע אל המלון היפה ביותר באי, מלון בוטיק אשר נסגר במיוחד עבורנו, בו נשהה במהלך שהותינו באי. חמישה ימים באירוח של פנסיון מלא. נתאקלם בחדרים היפים שלנו, נאכל ארוחת צהריים ונצא לרחצה בים האיגאי, ממש מחוץ לדלת. לאחר ארוחת הערב נתכנס לסדנה מיוחדת, תצפית כוכבים ומדיטציה.

יום 2

למסע

Image by Dimitris Kiriakakis

להכיר את האלים שבשמיים ובתוכנו

למשכימי הקום יוצעו תרגילי מתיחה וניקוי הילה על החוף. היום הזה יוקדש להיכרות עם האלים היווניים, אשר למעשה הם גם גרמי השמיים המוכרים לנו מן האסטרולוגיה. נכיר את כוחם של הרמס, אפרודיטה, מארס, זאוס וחבריהם. נכיר אותם דרך כתיבה, הסברים, סיפורי המיתולוגיה מוסיקה, תנועה וציור. נבין איך כל האלים האלה למעשה עדיין חיים בתוכנו, חלקים שונים באישיותינו, ומה השפעתם עלינו עד היום. ובין לבין נטבול במים הצלולים וגם קצת ננוח, או נצא להליכה רגלית (לפי בחירה). בערב ניסע לבקר את הנמל הצבעוני ולאכול שם ארוחת ערב.

יום 3

למסע

Image by Laurens Kroon

שייט מסביב לאי 

ביום הזה הסדנה שלנו היא תוך כדי תנועה אשר תסייע לנו לפגוש את אל הים וההשראה, פוסידון (נפטון). נשוט מסביב לסימי, נעצור בחופיו השונים ונבקר בכנסיה מיוחדת המוקדשת לארכי=מלאך מיכאל. אותו המקום בעבר היה מקדשו של האל פוסידון. המסע יהיה שזור בתהליכים שונים בטבע אשר יעזרו לנו להתחבר למעין ההשראה ולנביעה של היצירתיות.

יום 4

למסע

Image by Daria Nepriakhina

דרור ליצירה

המשכימים יוזמנו לתרגילי מתיחה, ניקוי ההילה והטענה אנרגטית.  את היום הזה נבלה בתהליכי ציור, יצירה וריקוד ונקבל שלל כלים שיעזרו לנו להרחיב את האינטואיציה שלנו ואת החיבור להשראה. בין לבין כמובן נטבול בים, אפשר יהיה לצאת להליכה רגלית או לנוח. לאחר ארוחת הערב נעשה מדיטציה מיוחדת לאור הכוכבים ונלמד כלי חשוב מאוד של ריפוי בעזרת הכוכבים.

יום 5

למסע

Image by Sigmund

טיול 

ביום זה נצא לטיול רגלי לכמה נקודות אנרגטיות חשובות בסימי. תוך כדי הטיול נדבר על המהות המיוחדת של האי הזה, מדוע הוא בצורת דרקון ומה הכוח האמיתי שלו. הטיול הוא מסע בפני עצמו, שזור בסיפורים, תהליכים ומדיטציות. בערב נצא לטברנה מקומית.

יום 6

למסע

Image by Ryan Spencer

חזרה לרודוס

לאחר ארוחת הבוקר ושחיה אחרונה בים, נפרד מסימי ונשוט לרודוס. שם נגיע לאותו המלון בו התחלנו את מסענו. אחר הצהריים יהיה זמן חופשי לקניות בשווקי רודוס ולארוחה באחת המסעדות המקומיות. בערב נתכנס למפגש מסכם של הקבוצה.

יום 7

למסע

Image by Antonio Magrì

לאחר ארוחת הבוקר נסע אל שדה התעופה דיאגורס בדרכינו חזרה הביתה.

יום 8

למסע

Image by Dim Hou

 מידע כללי

מיקום: האי סימי Symi שוכן כ-40 ק"מ צפונית לאי רודוס המוכר לנו היטב, קרוב יותר לטורקיה מאשר לכל שטח יווני או אי יווני אחר ועם זאת אינו מחובר בשום דרך לטורקיה. 


מטבע: המטבע הרשמי הוא אירו. 

מזג אוויר: בעונת האביב והקיץ מזג האוויר ביוון דומה מאד בדרך כלל למזג האוויר אצלנו.  שניתן בהחלט לתכנן חופשה נעימה ביוון החל מחודש אפריל ועד אמצע אוקטובר וברוב יוון גם עד סוף חודש נובמבר. החורף היווני לרוב שונה מהחורפים שלנו בעיקר בצפון ומרכז יוון, אז הטמפרטורות צונחות ורוב שטחה ההרי של יוון מתכסה בשלג החל מסוף דצמבר ועד תחילת חודש מרץ. השלכת בצפון יוון (כפרי זגוריה, צומרקה ופיליון)  מרהיבה במיוחד החל מסוף אוקטובר וכל חודש נובמבר ולרוב הטמפרטורות עדיין נעימות לטיול.

Image by Blanche Peulot

עלות המסע כוללת:

טיסות

העברות

לינה ברודוס ע"ס חצי פנסיון (2 לילות, ארוחת בוקר וערב)

שיט לסימי ובחזרה

לינה בסימי, פנסיון מלא (5 לילות)

יום טיול בסימי

תכנים מעולם אחר וחוויה בלתי נשכחת.

עלות המסע לא כוללת:

משקאות והוצאות אישיות.
ביטוח נסיעות.
בדיקת קורונה לפני היציאה מן הארץ ולפני החזרה.
הוצאות אישיות (אלכוהול בארוחות, מזכרות וכד').
טיפים לנותני השירותים בסך 30$ לאדם.

פרטים נוספים עבור מסע ליוון

קורונה וכו':
יוון נפתחה מחדש למבקרים. נכון להיום מחוסנים אינם צריכים בדיקת קורונה בכניסה ליוון. מחלימים או לא מחוסנים חייבים בבדיקת קורונה שלילית 72 שעות לפני הטיסה. כמו כן חייבים למלא טופס כניסה ליוון.

במקרה של שמים סגורים יוצע תאריך אחר או יעד אחר וראוי.שימו לב:

ביטוח נסיעות - חובה לעשות. ביטוח הנסיעות מוודא לא רק שאתם מכוסים במהלך הטיול - אלא גם את ביטול הטיול מצד אחד המשתתפים במקרה של מחלה/קורונה/סיבות אישיות שלכם או של בן משפחה.

2.png

המסע עוצב בקפידה מתוך הרבה נסיון ואהבה
ועם שיתוף פעולה עם מומחים מיוון

מעוניינים להזמין מסע?
יש לכם שאלות?

צרו איתנו קשר לקבלת כל הפרטים, נשמח לענות על כל שאלה. 

קרני צור: 054-4777279

סימי מפה.png
bottom of page