top of page

מסע לגוף ולנפש בקוסטה ריקה
15-30 יוני 2022

15 ימים של שכרון חושים בארץ הג'ונגלים, המפלים, החופים, הרי הגעש והחיות
סדנאות בתנועה וחוויות מעצימות לגיבוש
מסע נשי - בהנחיית אבישג ספיר וצילה חסון

ההרשמה נסגרה - ניתן להצטרך למסע בינואר!
טבע עוצר נשימה, חיות מהממות,  חוויה לכל החושים.
אנו מזמינות אותך לחוויה של פעם בחיים. מסע בארץ הג'ונגלים ועוצמות הטבע בו תוכלי למצוא חופש אמיתי אשר ימשיך ללוות אותךבחייך, זמן רב לאחר המסע. מסע שבו נוכל להשתחרר ממחשבות מגבילות, רגשות מעיקים וכל מה שמפריע לנו מלחיות את יעודינו בעוצמה. מסע שבו נוכל להשתחרר מעצמינו, על מנת לפגוש את... עצמנו!

הרבה כיף, חברות, ריקוד ותנועה - והכל בתוך הטבע השופע והמהמם !
מסע לקוסטה ריקה
אז מה במסע?

נצא לטיולים והרפתקאות בגן העדן הקסום של קוסטה ריקה ונראה את המקומות הכי יפים שבה.

נלון במקומות נבחרים ומיוחדים: החל מבקתה בג'ונגל ועד למלון מפנק על חוף הים.

 

נפגוש הרי געש, מפלים, מעיינות חמים, ג'ונגלים מסוגים שונים, יערות גשם ויערות עננים וחיות רבות.

נלך על גשרים תלויים באוויר ונעשה אומגות בין צמרות עצים...

 

נשתחרר בתהליכי יוגה ותנועה,

נעבור חוויות מעצימות של ריקוד ומדיטציה בטבע,

נהנה ממפגש עם הטבע ועם עצמינו...

על המנחות
מסע רוקד לקוסטה ריקה_edited.jpg
אבישג ספיר -
התשוקה שלי היא ריקוד, אני מאמינה שאם נקשיב לגוף כשהוא לוחש לא נצטרך להקשיב לו צורח.
קוסטה ריקה מהממת ביופיה. מספיק לראות את הטבע והנופים - הנשימה נפתחת והלב מתמלא.
במסע אני שואפת ללמד אנשים להתחבר לפיזיות שלהם הן בספורט והן בריקוד, להקשיב לגוף, ליכולותיו, למה שעולה מבפנים...

אבישג היא מורה ליוגה, פלדנקרייז ופילאטיס. מנחה תהליכים מרפאים בתנועה. רקדנית פלמנקו, ריקודי בטן, מחול סופי, ריקודים אתניים ועוד.

צילה חסון -
התשוקה שלי היא לגעת בבני אדם ולהיות שותפה במסע החיים שלהם.
במסע, ה"רילוקיישן" הפיזי מאפשר "רילוקיישן" פנימי: לאפשר לנשמה להשיל חסמים ועכבות ולהתחבר לאנרגיית החיים המיטיבה.
קוסטה ריקה על נופיה המדהימים והטבעיים מזמינה להתחבר לטבע האדמ(ה).

צילה היא יועצת חינוכית M.A. בעלת קליניקה. מנחת קבוצות הורים וסדנאות. בעלת נסיון רב בעבודה עם מבוגרים, הורים ונוער.
עוסקת בטיפול וליווי רגשי במסע החיים.  מטפלת מוסמכת בשיטת "המסע" ומאסטר ב NLP.
קוסטה ריקה עם קרני צור.jpg
ריטריט בקוסטה ריקה עם קרני צור.jpg
למה קוסטה ריקה?
קוסטה ריקה היא ארץ קטנה וייחודית הנמצאת במרכז אמריקה, בין האוקיינוס האטלנטי לאוקיינוס השקט. בארץ שגודלה כישראל יש את מספר מיני הצמחים ובעלי החיים הרב ביותר בעולם! מכל מקום מגיעים אל קוסטה ריקה כדי לחוות את הנופים עוצרי הנשימה והמגוונים שלה, ולראות מקרוב את החיות הרבות הנמצאות בה: עצלנים, דביבונים, קופים מסוגים שונים, פרפרים, מינים רבים של ציפורים, צבים, תנינים ועוד ועוד .
את קוסטה ריקה מעטרים הרי געש רבים,
ג'ונגלים טרופיים, יערות גשם, יערות עננים (זה לא אותו דבר!), חופי ים משגעים כמו בסרטים ובחלומות, מעיינות חמים הנובעים מבטן האדמה, מפלים מרהיבים... ובעיקר - טבע עוצמתי ונקי.

קוסטה ריקה היא הארץ הנקייה ביותר בעולם (!). האנרגיה שלה מגיעה מן המים הרבים שזורמים בה, והמדינה כולה הפנתה מאמציה למיחזור ושמירה על אוצרות הטבע של המדינה היפהפיה הזו.
למה לצאת למסע המשלב תכנים של תנועה, ריקוד, יוגה וגיבוש, ולא מסע רגיל?

בניגוד לטיולים אחרים, בהם מסמנים "וי" על המקומות בהם עברנו ועוברים לאתר הבא, במסעות מית'רה אנחנו לוקחים את הזמן להתחבר לעוצמות האנרגטיות של כל מקום בריקוד, במדיטציה, בתהליך אישי או קבוצתי ומציאת נקודת הסתכלות אחרת.

 

נלמד להאט את הקצב, לראות ולהרגיש דברים שהתייר הממהר לא רואה וחווה... במסע נעבור תהליכים משמעותיים עם עצמנו ועם הקבוצה, נלמד להכיר את עצמנו ולחזק את יכולותינו בסדנאות הקסומות שנעבור במקומות שונים בטבע ובערבים. החוויה של הטיול הופכת למשהו שנשאר כל החיים איתנו. השינוי שנעבור במסע הזה יהיה אמיתי ועוצמתי.

בתהליך ייחודי זה נעשה מסע פנימה והחוצה. נקבל כלים על מנת ליצור איזון במיינד, איזון רגשי ופתיחת החושים שלנו בדרך כזו שבדרך כלל אינה מתאפשרת לנו. יחד ובנפרד נקשיב למה שרוצה להגיע. ניתן מרחב  לעצמנו ולאחרים, בו הדברים יכולים לקרות.

בסיום המסע נצא מחוזקים, פתוחים ואנרגטיים יותר. נדע כיצד להתחבר לעוצמות גדולות המקפיצות אותנו קדימה - מתוך חיבור אמיתי לעצמנו ולכוחות הטבע שסביבינו.

בניגוד למסעות אחרים בהם המסע הוא המטרה הסופית, כאן אנו יוצאים לתהליך אשר יתחבר לחיינו ויעצים אותם, כך שמה שנקבל במסע יקפיץ את חיינו לרמות הבאות. 

הריקוד, המדיטציות והתהליכים המיוחדים שנעבור יהיו שזורים בתוך המפגש עם הטבע.  ניקח את הזמן בדרך שונה להתחבר אל עצמנו ואל כוחות הטבע והיקום בכדי להפוך את המסע לחוויה מעצימה במיוחד.

ריטריט בקוסטה ריקה.jpg

  לו"ז המסע

הר געש פואז - מסעות עם קרני צור.jpg

הגעה לקוסטה ריקה - הדרך לקוסטה ריקה ארוכה.

נצא לדרך ב 5:30 בבוקר, נעשה חניית ביניים קצרה בספרד ומשם נמשיך בטיסה לסן-חוזה, בירת קוסטה ריקה.

בשדה התעופה יאסוף אותנו האוטובוס הצמוד שלנו והמדריכה המקומית שתלווה אותנו במהלך הטיול.

המדריכה שלנו, מריה, מדריכה נטורליסטית, תלווה אותנו במהלך כל הטיול ותראה לנו את רזי הטבע והג'ונגל, תכיר לנו את הצמחים והחיות. מריה יודעת לקרוא לחיות, לשרוק בשפת הציפרים, בעלת תואר בביולוגיה, בין המדריכות (הנשים) הראשונות בארצה והיא חלק חשוב מצוות ההנחיה של מסעות מית'רה.

 

ביום זה נגיע גמורים לחלוטין למלון , נאכל ארוחת ערב, נאמר שלום לקוסטה ריקה ונלך לישון :)

יום 1

למסע

קוסטה ריקה עם קרני צור (2).jpg
מסע לקוסטה ריקה
הר געש פואז - מסעות עם קרני צור.jpg

להתחבר לאש, להתחבר למים: הר געש פואז ומפלי לה פאז - אתם עומדים לבקר את אחד הגייזרים הגדולים בעולם. הר הגעש פואז הוא הר הגעש הפעיל ביותר בקוסטה ריקה, והחל מ 2017 פעילותו רבה מכרגיל ולועו גדל מאז ב 400 מטר ועתה הוא משתרע על פני 1.7 ק"מ, עם גזים היוצאים מן הלוע ואחוז גבוה מאוד של מינרלים, נוכל לבקר שם רק זמן קצר (בשל התקנות), אך זה שווה כל רגע.

מהר הגעש פואז ניסע 30 דקות בנוף יפהפה של הרכסים הוולקניים ונגיע לגן מפלי לה-פאז שנפתחו בשנת 2000 כשמורה המתחזקת חיות שהיו בשבי. נעשה מסלול ביערות הגשם ונמשיך בהליכה אל חמשת המפלים המרהיבים של לה פאז שנביעתם בהר הגעש פואז. נראה כאן הרבה חיות: טוקאנים, תוכי מקאו, נשרים, מינים רבים של ציפורים, נחשים,קופים שונים, פומות ויגוארים. ואת פרפי המורפו הכחולים הענקיים והמרהיבים, סימן ההיכר של קוסטה ריקה.

יום 2

למסע

הר געש פואז - מסעות עם קרני צור.jpg
טיול לקוסטה ריקה
הר געש פואז - מסעות עם קרני צור.jpg

שמורת הטבע טורטוגרו - בבוקר נצא לאזור הקאריבי של קוסטה-ריקה לכיוון טורטוגרו. באזור (הנקרא לימון) גרים אנשים שהגיעו מג'מייקה והחליטו להשאר. באזור זה האוכלוסיה בעיקרה שחורה ואוהבת מוסיקת רגאיי, בעלת ניב מקומי ותרבות משלהם. הנסיעה עוברת דרך יערות הגשם, מטעי בננות והפארק הלאומי השני בגודלו בקוסטה ריקה, בראוליו קאריג'ו. בדרך נעצור לראות ולטעום את הפירות המיוחדים של סביבה זו: אננס, מנגו, פאפיה ועוד ועוד...

טורטוגרו נחשב ל"אמזונס" של מרכז אמריקה. ההגעה לטורטוגרו והתנועה במקום נעשים על ידי סירות בלבד.

 

נשוט אל הלודג' שלנו (בתמונה)  - בקתות בטבע, בתוך הג'ונגל עצמו, על שפת הנהר, קרוב קרוב אל החיות הרבות הנמצאות בשפע בסביבה.

יום 3

למסע

שמורת הטבע טורטוגרו - מסעות עם קרני צור.jpg
שמורת הטבע טורטוגרו - קרני צור בקוסטה ריקה.png
הר געש פואז - מסעות עם קרני צור.jpg

אני ג'ונגל! נשכים ונצא לדרך בארבע בבוקר ונשוט דרך תעלות המים לפארק הלאומי בטורטוגרו על מנת לראות את החיות מתעוררות. סיור הספארי על המים יתן לנו טעימה שאין כמותה של חיי הטבע של קוסטה ריקה. בין החיות הרבות שכאן מפורסמות הצבות שבאות לכאן להטלת ביציהן. לאחר הסיור נחזור למלון לארוחת הבוקר ושהות בלודג' שלנו, הבריכה שבו, החיות שמסתובבות בו בחופשיות. יום זה מאפשר לנו לראשונה תהליכי עומק משמעותיים ועמוקים יותר בסדנה שלנו.

אחרי הצהריים נצא ראות את העיירה המקומית טורטוגרו שעל חוף הים הקאריבי, שם נראה את החיים של תושבי המקום, אשר היגרו מג'מייקה ושמרו על האופי הקאריבי, השמח והצבעוני.

נסיים בריקוד על חוף הים הקריבי, אשר הוא שלוחה של האוקינוס האטלנטי הגדול...

יום 4

למסע

שבת מנוחה בטורטוגרו עם קרני צור.jpg
טיול לקוסטה ריקה
הר געש פואז - מסעות עם קרני צור.jpg

יום לסדנאות עומק ומנוחה בטורטוגרו
זמן לשיעורי יוגה ופילאטיס, סדנאות עומק בתנועה ומדיטציה, מנוחה ותהליכים אישיים בשמורה, רחצה בבריכה, מסג' מפנק והסתובבות בכפר הקרוב, עם הרוח הג'מייקנית, אליו מגיעים בשיט.

 

יום 5

למסע

GOPR0055.JPG
טיול לקוסטה ריקה
הר געש פואז - מסעות עם קרני צור.jpg

ביום זה נעבור אל היעד הבא שלנו.

המלון בו נשהה בארבעת הלילות הקרובים פונה אל הר הגעש ארנל ובשטחו נמצאים מעיינות חמים טבעיים ובוץ מינראלי. זה יהיה שינוי משמעותי מן הג'ונגל ממנו יצאנו ולאחר המסע הארוך נשמח לבלות את הערב בגנים ובמעיינות החמים של המלון שלנו. המעיינות של המלון נובעים מהר הגעש עצמו, ומכאן הטמפרטורה הנעימה שלהם...

יום 6

למסע

המסע אל ארנל קוסטה ריקה.jpg
IMG_20220207_113951.jpg
הר געש פואז - מסעות עם קרני צור.jpg

הייקינג בהר הגעש ארנל ורחצה בנהר הטבקון 

היום נצא לטיול רגלי בסביבתו המרשימה של הר הגעש ארנל. לא ניתן להגיע אל לועו, אולם בהחלט אפשר לערוך טיול לנקודת תצפית מרהיבה על ההר. לאחר ארוחת צהריים בעיירה הקטנה לה-פורטונה, נלך לראות ולשהות ולהשתאות מנהר הטבקון, אשר מקורו בהר הגעש ארנל, והוא המספק את המעיינות החמים הנפלאים לכל הסביבה.

יום 7

למסע

מסע לקוסטה ריקה
IMG_20220207_104620.jpg
הר געש פואז - מסעות עם קרני צור.jpg

יום למנוחה והנאה במעיינות החמים של המלון שלנו!

את היום הזה ניקח באיזי. נפתח את היום בשיעור יוגה, ונהנה מן השהות במעיינות החמים של המלון שלנו והשמורה מהקיפה אותו.

 

זה גם זמן לסדנת עומק מהנה ומרגיעה במים... 

יום 8

למסע

טיול מאורגן לקוסטה ריקה
מסע לקוסטה ריקה
הר געש פואז - מסעות עם קרני צור.jpg

"מונטה ורדה" - ההר הירוק - היום ניסע אל ההר הירוק אשר נחשב ל"מכה" של הבוטנאים ולמקום החביב ביותר בכל קוסטה ריקה. בתוך יער עננים עשיר נמצא טרקים, ג'ונגלים עבותים עם עצים פרהיסטוריים, גשרים תלויים, קופים, עצלנים ועוד... 


יש לזכור שקוסטה ריקה הקטנה בעלת מערכות גיאוגרפיות שונות ומקוונות. יער זה שונה לחלוטין מן הנופים שפגשנו בטורטוגרו ובארנל.

יום 9

למסע

IMG_20220210_122859.jpg
IMG_20220207_095333.jpg
הר געש פואז - מסעות עם קרני צור.jpg

טרקים ביער העננים - הכינו את נעלי ההליכה הנוחות... הולכים לפגוש נמרים!

היום נצא לשוטט ביערות העננים הרכים והעבותים של מונטה ורדה בטרק מדהים שנקרא "מפלי הנמרים". (טוב, כנראה שלא באמת נפגוש נמר, למרות שהם נמצאים שם). הטרק כולל 7 מפלים. נפגש עם מיני צמחים, פרחים, חרקים, קופים וחיות אחרות - כשאנחנו עטופים בירוק-ירוק הזה אשר אין כמותו בשום מקום אחר בעולם.

יום 10

למסע

מסע רוחני לקוסטה ריקה עם קרני צור.jpg
מסע נשי בקוסטה ריקה | מית'רה
הר געש פואז - מסעות עם קרני צור.jpg

אומץ והשתחררות מפחדים: הגשרים התלויים ואומגות על צמרות עצים - היום נקבל זוית חדשה לגמרי על יער העננים של מונטה ורדה כאשר נטייל בתוכו לא על האדמה, אלא על גשרים תלויים בשמורת הטבע הקסומה. ממיקום זה בינות לצמרות העצים נוכל לראות את היער במלוא תפארתו ונרגיש את הקדושה של הטבע במיטבו.

בצהריים - מי ש,רצה מוזמb, לפעילות מיוחדת במינה - מעוף על גבי אומגות בין צמרות העצים בגבהים מטורפים ועל נופים עוצרי נשימה !!


(אולי זה נשמע לא מתאים לכולi, אך בהחלט מומלץ ביותר לעבור את החוויה המדהימה הזו).

יום 11

למסע

מסע נשי בקוסטה ריקה
IMG_20220210_112423.jpg
הר געש פואז - מסעות עם קרני צור.jpg

אל החופים המרהיבים של הבלו-זון -

ה"אזור הכחול" בקוסטה ריקה נמצא לחופיו של האוקינוס השקט. במקום זה אנשים רבים מן הממוצע מאריכים ימים עד לאחר גיל 100, ואפש להבין למה...

ברוכים הבאים אל החופים הציוריים מן האגדות...

ביום זה נגיע אל המלון שלנו שעל חוף הים, בנו נשהה בסיום מפנק של המסע שלנו.

יום 12

למסע

מסע נשי לקוסטה ריקה
IMG_20220213_081841.jpg
הר געש פואז - מסעות עם קרני צור.jpg

אני זורמת כמו מים... - היכון.. למקומות... חתור! הדרך הטובה ביותר לחוות את הנהרות והחופים של קוסטה ריקה היא כמו שהאינדיאנים עשו זאת בזמנו.... אז נכון שהקיאקים היום מפלסטיק ולא מעץ כפי שהיה פעם, החוויה של החיבור הבלתי-אמצעי אל המים והמפגש עם חיות הים והנהר היא מאוד מאוד מיוחדת.

אחרי הצהריים נוכל להרגיע את השרירים בחוף הים המקסים ובמלון הנפלא שלנו.

יום 13

למסע

קיאקים קוסטה ריקה עם מית'רה.jpg
מסע נשי לקוסטה ריקה
הר געש פואז - מסעות עם קרני צור.jpg

יום לרגיעה והנאה לחופי האוקינוס השקט...

את היום נפתח כמובן ביוגה, ולאחר מכן נתן לעצמינו להרגע, לשוטט על החוף, לרחוץ בבריכת האינפיניטי של המלון ועוד.

זה גם היום גם לתהליכי הסיום שלנו למסע המיוחד הזה...

בערב נצא לבלות בפאבים המקסימים שבעיירה, ונחגוג את החיים!

יום 14

למסע

Yoga-class.jpg
Background-Nammbú-2.jpg
הר געש פואז - מסעות עם קרני צור.jpg

חזרה לסן חוזה והדרך הביתה...
לאחר פרידה מחוף הים המקסים שלנו, ניסע חזרה אל בירת קוסטה ריקה, היא סן חוזה.


בדרך נעצור לקניות של יצירות אומנות מקומיות בחנות ססגונית במיוחד, נגיע אל שדה התעופה בזמן ונחל את מסעינו הביתה....

יום 15

למסע

סאן חוזה - קוסטה ריקה עם קרני צור.jpg
IMG_20220207_104951.jpg
הר געש פואז - מסעות עם קרני צור.jpg

 החזרה הביתה - את היום הזה למעשה אנחנו מבלים כבר על המטוס בדרך הביתה. זה הזמן להיפרד אחת מן השניה לשלום בידיעה שנשמור על קשר, ולהתחיל את המסע הבא שהוא שארית חיינו...

אנא שימו לב שבשל הפרשי השעות - נצא לדרך ב 29.6, אך החזרה לארץ תהיה ב 30.6.

יום 16

למסע

עצלן חיית בר קוסטה ריקה.jpg
IMG_20220207_113951.jpg

צפי בערב המבוא שהיה לנו לקראת המסע:

 מידע כללי

מיקום: קוסטה ריקה נמצאת במרכז אמריקה, על הרצועה הצרה המחברת בין צפון ודרום אמריקה. לא רחוק מקו המשווה. 8 שעות אחרינו בשעון.


מטבע: המטבע הרשמי הוא קולון, אולם בכל מקום מקבלים דולרים ויורו.

לא מומלץ להחליף לקולון.

מזג אוויר: מזג האוויר טרופי נע בין 25-30 מעלות. בהרים מעט קר יותר.

בקוסטה ריקה אין קיץ וחורף, אלא עונה גשומה ועונה רטובה.

אנחנו נוסעים ב"קיץ הקטן" - יולי הוא זמן ההפוגה בתוך העונה הגשומה, המאפשרת מזג אוויר אידיאלי לטיולים.

מסעות רוחניים בעולם עם קרני צור.jpg

כן, אני רוצה להצטרף!
מה עכשיו?

עלות המסע כוללת:

  • טיסות 

  • לינה לאדם בחדר זוגי במלונות באיכות טובה ולודג'ים (בקתות מאובזרות) בטבע.

  • אירוח חצי פנסיון - 2 ארוחות איכותיות ביום.

  • כל הטיולים, השמורות והפעילויות המוזכרים כאן, כולל כניסות לאתרים.

  • הסעות מן ואל שדה התעופה ובתוך קוסטה ריקה לכל האתרים באוטובוס איכותי צמוד/סירה.

כל הפרטים על ההרשמה למסע :

עלות המסע למשתתפת:

ההרשמה נסגרה! ניתן להצטרף למסע בינואר.

עלות למשתתפת בחדר זוגי - $5600.

תוספת $850 לאדם בחדר סינגל.

 

דמי ההרשמה להבטחת מקומכם והמחיר - $250, היורדים מן הסכום המלא של המסע.
את היתרה משלמים ב - 3 תשלומים ללא ריבית, או יותר תשלומים על פי הצורך.

עלות המסע לא כוללת:
ביטוח נסיעות - חובה לעשות עם ההרשמה.

הוצאות אישיות מעבר למה שמצוין למעלה.
טיפים לנותני השירותים בסך 70$ אשר יאספו בתחילת הטיול וינתנו במרוכז.

קורונה וכו':
קוסטה ריקה היא מדינה בה האוכלוסיה הולכת ומתחסנת. מדינה בטוחה בה מקרי הקורונה מעטים ויורדים. האווירה בה מאוד חופשית וחופשייה. הכניסה לקוסטה ריקה אינה מותנית בחיסון או בדיקה.
(עם זאת - שימו לב - התנאים בארץ ובחו"ל משתנים תדיר, ואנו כמובן נעדכן בחובות שונות, טפסים ועוד לקראת היציאה).

מדיניות ביטולים:
דמי הההרשמה לא יוחזרו, אלא אם כן הטיול בוטל על ידינו.
במידה והמסע לא יוכל להתקיים בזמן (קורונה/כוח עליון/שמיים סגורים) יקבע מועד חליפי הקרוב והטוב ביותר האפשרי.
ביטול השתתפות לאחר ה 15.4 יחייב ב $2500 דמי ביטול.
ביטול השתתפות לאחר ה 1.5 יחייב במלוא דמי המסע.

שימו לב:

ביטוח נסיעות - חובה לעשות. ביטוח הנסיעות מוודא לא רק שאתם מכוסים במהלך הטיול - אלא גם את ביטול הטיול מצדכם במקרה של מחלה/קורונה/סיבות אישיות שלכם או של בן משפחה. עשו את הביטוח מיד עם ההרשמה כדי למנוע הרבה עגמת נפש במידה ותצטרכו לבטל את הטיול מסיבה כלשהי. מומלץ ביטוח הראל/פספורט, כולל הרחבה לענייני קורונה.

מלונות:
Windham סן חוזה. 2 לילות.

Aninga Lodge טורטוגרו. 3 לילות
Arenal Paraiso ארנל. 3 לילות .

Fonda Vela מונטה ורדה. 3 לילות.
Nambu חוף קאריו. 3 לילות.

או דומיהם.

סה"כ המסע - 16 ימים, 14 לילות.
יתכנו שינויים קלים בתכנית המסע, תמיד לטובת המשתתפים ובהתאם לתנאים בשטח.

המסע עוצב בקפידה מתוך הרבה נסיון ואהבה
ועם שיתוף פעולה עם מומחים מקוסטה ריקה

מעוניינים להצטרף למסע?
יש לכם שאלות?

צרו איתנו קשר לקבלת כל הפרטים, נשמח לענות על כל שאלה. 

קרני צור:  04-6619176 | 054-4777279


או מלאו את הטופס ונחזור בהקדם:

2.png

איך אפשר לסכם מסע כזה עוצמתי.. ראשית אודה לכם על ההובלה ועל כך שיכולנו לסמוך עלייך בעיניים עצומות ומבלי להכיר אותך.. ולא התאכזבנו. נהננו מכל רגע - מקבוצת הנשים העוצמתיות ומדהימות שלקחו חלק, ממך קרני צור כמנחה מעמיקה ומעשירה וחמה. החיבורים שעשית הרחיבו את היריעה ואת ההסתכלות שלנו על החיים. את אישה מיוחדת במינה. והנופים.... 

בהודיה רבה ובאהבה, שגיא

bottom of page